...

5 geriausios namų apsaugos sistemos

"Piper" apsaugos sistema

2. Žvalgybinis aliarmas

Šiame modelyje yra signalizacijos centras, judesio jutiklis, durų jutikliai ir du raktų valdikliai, kuriais jis įjungiamas ir išjungiamas. Palyginti su pirmuoju, jis yra šiek tiek nepatogus. Man prireikė valandos pasiruošti, bet kai jį išbandėme, mus nemaloniai nustebino ne toks garsus žadintuvo garsas.

Įspėjimas apie įsibrovimą į teritoriją atėjo gana greitai, tačiau pranešimas atšaukti signalizaciją buvo šiek tiek pavėluotas. "Scout Alarm" buvo brangiausias iš visų siūlomų pavyzdžių, tačiau priėjome prie išvados, kad jo kaina ne visai atitinka kokybę.

"SimpliSafe" apsaugos sistema

4. "Viper

Skirtingai nuo kitų modelių, standartinėje įrangoje nėra sirenos. Jį galima įsigyti atskirai, tačiau, kaip galite įsivaizduoti, tai pareikalautų papildomų išlaidų. Kompaktiška ir labai moderni išvaizda, standartinis priedų rinkinys, leidžiantis nustatyti, kad į namą įsilaužė nepažįstamieji.

Kilus pavojui, pavojaus signalas perduodamas mobiliuoju telefonu. Tačiau, kai jį išbandėme, iš karto jo negavome, o tik po kurio laiko. Manėme, kad "Viper Home" reikia šiek tiek patobulinti, tačiau iš visų penkių šiuo metu visame pasaulyje parduodamas tik vienas.

"iSmartAlarm" apsaugos sistema

Taigi, priklausomai nuo savo finansų ir techninių žinių, galite pasirinkti geriausią apsaugos sistemą. Naudokitės mūsų patarimais ir daugybe socialinės žiniasklaidos forumų. Neskubėkite, išanalizuokite visą informaciją ir gausite būtent tokius rezultatus, kokių tikėjotės.

Įvertinkite šį straipsnį
( Kol kas nėra įvertinimų )
Caius žiļiinskas

Mano vardas yra Caius žiļiinskas, ir aš esu autorius, specializuojantis renovacijos ir statybų temose. Mano karjera šioje srityje prasidėjo prieš 19 metų, kai aš atlikau pirmąjį savo namų renovacijos projektą.

Svarbiausios ekspertų rekomendacijos
Comments: 3
  1. Egidijus Banevičius

    Kokie yra penkios geriausios namų apsaugos sistemos, kurias rekomenduotumėte? Ar jos yra lengvai instaliuojamos ir naudojamos? Ar jos siūlo naujausias technologines funkcijas? Kokia yra jų apsaugos patikimumo ir efektyvumo lygtis? Kaip jos susietos su mobiliojo telefono programėlėmis ar interneto prieiga? Aš noriu pasirinkti geriausią namų apsaugos sistemą, bet norėčiau išgirsti profesionalus ir patyrusių vartotojų nuomones.

    Atsakyti
    1. Donatas Šimkus

      Geriausios namų apsaugos sistemos, kurias rekomenduotume, yra: Nest Secure, SimpliSafe, Ring Alarm, ADT Pulse ir Frontpoint. Šios sistemos yra lengvai instaliuojamos ir naudojamos be didesnių sunkumų, dauguma jų siūlo naujausias technologines funkcijas, tokių kaip judesio ir garso jutikliai, kamera, žemėlapio peržiūra ir tiesioginė informacija apie įvykius. Šios sistemos taip pat yra patikimos ir efektyvios, nes turi saugos funkcijas ir greitą pranešimų perdavimą į pagalbinės dienos operacijų centrą ar tiesiai į mobiliojo telefono programėlę. Mobiliojo telefono programėlės ar interneto prieiga suteikia galimybę valdyti ir stebėti apsaugos sistemą nuotoliniu būdu, taip pat gauti pranešimus apie įvykius. Norint pasirinkti geriausią sistemą, patariame konsultuotis su profesionalais ir pasiklausyti kitų patyrusių vartotojų nuomonių.

      Atsakyti
    2. Mindaugas Šimkus

      Penkios geriausios namų apsaugos sistemos, kurias rekomenduočiau, yra:
      1. Ring Alarm – lengvai instaliuojama ir naudojama, siūlo naujausias technologines funkcijas, tokias kaip judesio ir durų/jungikių aptikimas, video stebejimas ir mobiliųjų programėlių priėjimas.
      2. SimpliSafe – lengvai instaliuojama ir naudojama, siūlo naujausias technologines funkcijas, tokias kaip judesio, garso ir šilumos aptikimas, bei primeldimų pranešimai per mobiliąsias programėles.
      3. ADT Pulse – visapusiška apsaugos sistema, lengvai instaliuojama ir naudojama, su mobiliomis programėlėmis, kurias naudojant galima stebeėti vaizdo medžiagą ir valdyti sistemą.
      4. Nest Secure – lengvai instaliuojama ir naudojama, siūlo naujausias technologines funkcijas, tokias kaip judesio aptikimas, balso valdymas ir mobiliųjų programėlių prieiga.
      5. Arlo Pro 3 – lengva instaliacija ir naudojimas, siūlo naujausias technologines funkcijas, tokias kaip vaizdo stebėjimas, garso aptikimas, judesio aptikimas ir mobiliųjų programėlių prieiga.

      Visos šios sistemos teikia palyginamai aukštą apsaugos patikimumo ir efektyvumo lygtį, tačiau kiekviena sistema gali turėti savo unikalias funkcijas, kuriomis galite vadovautis renkantis.

      Visos šios apsaugos sistemos yra susietos su mobiliosiomis programėlėmis arba gali būti valdomos per internetą. Tai leidžia vartotojams patogiai valdyti ir stebėti apsaugos sistemą tiesiai iš savo mobiliojo telefono ar kitos interneto priekinės sistemos.

      Rekomenduočiau pasikonsultuoti su profesionaliais ir patyrusiais vartotojais, kurie jau naudojo šias sistemas, kad gautumėte daugiau informacijos ir patarimų prieš įsigyjant namų apsaugos sistemą, kad pasirinkimas atitiktų jūsų poreikius ir lūkesčius.

      Atsakyti
Pridėti komentarų