...

10 geidžiamiausių daiktų, kuriuos norėtumėte turėti savo namuose

Sulankstomos stiklinės durys svetainėje

2. Pertvarkytas garažas

Atsisakyti kasdienio važiavimo į darbą – džiaugsmas savaime. Tačiau kaip laimingiau jausitės turėdami tokį namų biurą! Erdvus, šviesus ir puikiai įrengtas, jis gali nustelbti daugelį savo kolegų.

Lauko sūkurinė vonia

4. Vyno rūsys

Vienos spintos lentynos kolekcijai nebeužtenka? Rūsio rūsyje galima laikyti didelį kiekį vyno butelių, o virtuvės spinteles naudoti pagal paskirtį. Stilinga spiralinių laiptų konstrukcija, tokia kaip čia pavaizduota, padarys jus vakarienės žvaigžde.

Projekcijos ekranas po atviru dangumi

6. Namas ant medžio

Žaidimų aikštelė su standartinėmis sūpynėmis ir čiuožykla jūsų vaikams tikriausiai yra nuobodi? Įsivaizduokite, kiek valandų ramybės galėtumėte sau suteikti pasistatę tokį penkių žvaigždučių namelį medyje! Ir net jei jūsų berniukai lips į jį tik tam, kad žaistų "Minecraft", jie bent jau tai darys lauke.

Žaidimų kambarys po namo stogu

8. Erdvus drabužių kambarys

Kaip malonu pradėti dieną neieškant ko nors daugiau ar mažiau tinkamo netvarkingoje spintoje, o iškart eiti į savo drabužinę, kurioje tvarkingai pakabinti drabužiai tarsi varžosi tarpusavyje dėl jūsų dėmesio.

Įspūdingas vonios kambarys

10. Kompaktiška skalbykla

Kaip? Jei būdamas dvidešimties būtumėte iš ko nors išgirdęs, kad skalbykla gali būti svajonių išsipildymas, turbūt būtumėte nusijuokęs.

Galbūt tai skamba liūdnai, bet suaugusiam žmogui tvarka ir organizuotumas yra komforto sinonimai. Ši įmontuojama spinta idealiai tinka įrengtai skalbyklai. Ištraukiama lyginimo lenta taupo vietą, o atlenkiamos durelės padeda išvengti rūpesčių matant skalbyklėje kabančius skalbinius.

Kompaktiška įmontuota skalbykla

Galbūt jūsų troškimai kur kas kuklesni arba priešingai. Siekite jų ir nemanykite, kad svajonės visada turi likti svajonėmis.

Įvertinkite šį straipsnį
( Kol kas nėra įvertinimų )
Caius žiļiinskas

Mano vardas yra Caius žiļiinskas, ir aš esu autorius, specializuojantis renovacijos ir statybų temose. Mano karjera šioje srityje prasidėjo prieš 19 metų, kai aš atlikau pirmąjį savo namų renovacijos projektą.

Svarbiausios ekspertų rekomendacijos
Comments: 1
  1. Emilija Skrebytė

    Kokius 10 geidžiamiausius daiktus jūs norėtumėte turėti savo namuose? Kokių prekių ar prietaisų norėtumėte, kad paprastų jūsų kasdienybę ir buitį? Palikite komentarą ir pasidalinkite savo svajonėmis, kokių daiktų norėtumėte būti apsupęs namuose.

    Atsakyti
Pridėti komentarų